Styrelsen

SoRF’s Styrelse 2017

Namn och ansvarsområde

Telefon

Mailadress

Camilla Bengtsson
Ordförande
(Utbildning, medlemsregister, Framtidsgrupp, SISU & Lokstöd, Förbundskontakt, Personal)
0768-173035 Camilla.Bengtsson1971@gmail.com
Eva Nyström
Vice Ordförande, Sekreterare
(Personalansvarig, Protokoll, Bygg-gruppen)
0702-261015 eumnys@gmail.com
Ulrika Egonsson
(Ekonomi, EU-frågor)
 0738- 293960 ulrika.egonson@hotmail.com
Marina Bengtsson

(anläggning, sponsring, framtidsgrupp)

 0730-867068 marinabengtsson@outlook.com
Monica Andersson
(Framtidsgrupp, attestering fakturor, Hästgruppen, Bygg-gruppen, Personal)
0700-825695 monica@ridtravare.nu
Mia Olofsson
(Tävlingkommitté, Anläggningsgruppen, Hästgruppen)
 0708 789249 mias_hovslageri@hotmail.com
Maria Stenberg
(SISU & Lokstöd, Framtidsgrupp, Anläggningsgruppen)
 0705 – 337215 maria.storegarden@telia.com
Annika Hultén
(Para-ridning)
 0709 – 200894 annika@ineomarin.se
Emma Berndtsson

(anläggning, sponsring, tävlingskommitté)

 0703-497257 emma.berndtsson@gmail.com
Kajsa Wallén

Us-kontakt

 0767-791255 goran.wallen@sensus.se
Birgitta Engström Wallander

Framtidsgrupp/föreningsutveckling

 0708-954198 bys_bir@yahoo.se
 Tomas Adolfsson  0705-258848  tomas.adolfsson@telia.se
US – representanter
Adjungerad, Arvoderad kassör Minna Hansson 070-3635674 minna.67@outlook.com